Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

LANPHEAR FAMILY FARMS

LANPHEAR FAMILY FARMS

JEDNO MARZENIE NIE POWINNO UNICESTWIAĆ DRUGIEGO.

Kirk Lanphear, właściciel Lanphear Family Farms ma w swoim posiadaniu coś, o czym marzy większość 50-letnich hodowców: akt własności gospodarstwa. Kirk jest właścicielem prawie 1000 akrów i 500 krów rasy Holstein w Hyde Parku, w stanie Vermont. W branży, w której wiele osób zmaga się z zarządzaniem długami jest to doniosłe osiągnięcie i w ramach uznania, Lanphear Family Farm otrzymało tytuł Mlecznej Farmy Vermont w 2016 roku.

„Moim marzeniem jest to, aby moi chłopcy przejęli gospodarstwo, tak jak ja je przejąłem od moich rodziców” – mówi Kirk. „Ale nie chciałem, żeby przejmowali też jakikolwiek dług. Nigdy nie chcesz, aby jedno marzenie unicestwiło drugie.”

Kirk i jego żona Katrina mają już plan przekazania farmy swoim synom, Lucasowi i Keithowi. Lanphearsowie mają również dwie córki, Chelsea i Carrie. Podczas gdy farma zostanie przepisana na chłopców musi ona też pokryć koszty edukacji córek w college’u, dając im również możliwość rozpoczęcia kariery bez zadłużenia.

Steve zaprosił dr. Billa Braungarda, specjalistę Cargilla ds. technologii, aby pomógł farmie i przyjrzał się również dawce laktacyjnej, kiedy odkryli syndrom spadku zawartości tłuszczu w mleku (MDF). „Zbudowaliśmy relacje ze Stevem i całą firmą Cargill, i nasze zaufanie jest powodem, dla którego kontynuujemy z nimi współpracę.”

Priorytetami w gospodarstwie Lanphears Family Farm zawsze była zyskowność i długowieczność krów. Te priorytety są uwzględniane w każdej decyzji, również w programie żywieniowym. „Współpracujemy z konsultantem Cargill Dairy Focus, Marty’m Watermanem od dwudziestu lat. Marty rozumie nasze cele i to, czego oczekujemy. Pracuje z nami, aby je osiągnąć.” Specjalista ds. żywienia firmy Cargill zawsze uwzględnia główne priorytety gospodarstwa, pomagając zachować cele związane z zyskami.

„Obsługa jest świetna, wszyscy są przyjaźni i zawsze mamy świetne kontakty z zespołem Cargilla. Możemy zapomnieć o zamówieniu zboża, a 12 godzin później będziemy je mieć ”- mówi Kirk. „Miło jest wiedzieć, że chłopcy będą mieli zaufanych partnerów.”

Zaufani partnerzy, którzy przekazują zalecenia z myślą o najlepszym interesie gospodarstwa. Lanphearowie zostawiają swoim synom wspaniałe gospodarstwo i swobodę finansową, aby mogli realizować jeszcze większe marzenia w przyszłości.