Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

Grotegut Dairy Farm Inc

Grotegut Dairy Farm Inc

NASZYM CELEM JEST ULEPSZENIE MLECZARNI NA PRZYSZŁOŚĆ

Począwszy od 51 krów do bycia jednym z najlepszych gospodarstw, posiadających hale udojowe, Grotegut Dairy Farm Inc. od 1965 roku koncentruje się na poprawianiu przyszłości gospodarstwa. Podobnie jak poprzednie pokolenia, Ashley Grotegut marzy o dalszym rozwoju, aby gospodarstwo mogło pozostać w rodzinie. Obecnie gospodarstwo mleczne z 2600 krowami jest obsługiwane przez Ashley, jej wuja Douga i brata Erica, wraz z pomocą żony Erica, Rosario oraz kuzynów Kipa i Gavina.

Z pomocą Jennifer Wiley, specjalistki od cieląt i jałówek z Cargill, Grotegut Dairy Farm położyła większy nacisk na program dotyczący cieląt. „Uwielbiam pracować z Jen. Kiedy mamy pytania, ona zawsze jest dostępna. Zawsze przychodzi przygotowana na spotkania z nami, co pozwala nam podejmować lepsze i szybsze decyzje.” To oparte na współpracy partnerstwo pozwoliło rodzinie i personelowi zapewnić zindywidualizowaną opiekę cielętom oraz poprawić ich zdrowie i ogólne samopoczucie.

Farma Grotegut udoskonala swoją przyszłość na wiele sposobów. Nawiązali współpracę z nowo otwartym Centrum Edukacji Rolniczej Wisconsin we wschodniej części stanu. Codziennie otwierają swoje podwoje dla zwiedzających, aby pomóc w edukowaniu społeczności poprzez bezpośrednie spojrzenie na to, jak działa farma. Rosario mówi, że to partnerstwo pozwoliło im „podzielić się ze społecznością, że można mieć dobre gospodarstwo, tworzyć miejsca pracy i szanować środowisko.”

Dzięki zdrowej grupie cieląt i jałówek na farmie, przyszłość rodziny Grotegut rysuje się w jasnych barwach i wszyscy chcą, aby tak pozostało. „Najlepsze w pracy jest to, że nawet gdy mamy złe dni, nadal jesteśmy rodziną” kontynuuje Ashley „Bez względu na wszystko, wiemy jak ze sobą współpracować. To jest najlepsze… wiedzieć, że jeśli coś się wydarzy, wszyscy będą Cię wspierać.”